Kontakta oss

Vår målsättning är att ge dig som kund bästa möjliga service. Vi svarar på alla dina frågor kring vårt sortiment, beställningar, leveranser och reklamationer. Kontakta oss vardagar mellan 08.00 och 16.30 (fredagar 15.00) via telefon 0302-244 80 eller e-post info@omni-retail.se

Bjorn

BJÖRN JERNBERG

VD

0721-741 700
bjorn@omni-retail.se

Ake

ÅKE LINDHOLM

SÄLJ OCH PROJEKTLEDARE

0702-343885
ake@omni-retail.se

Rebecca

REBECCA VANG

SÄLJ OCH PROJEKTLEDARE

0701-436301
rebecca@omni-retail.se

Jeanette

JEANETTE CALVERT

SÄLJ OCH KUNDSUPPORT

0722-501865
jeanette@omni-retail.se

Rasmus

RASMUS BÄCKSTRÖM

INKÖPARE

0701-434971
rasmus@omni-retail.se

Moises

MOISES OLMOS TORRICO

LAGER

0722-512378
lager@omni-retail.se

Helena

HELENA STENBERG

EKONOMI

0703-496530
helena@omni-retail.se